«Вишневе – місто духовності і добра».

Вітаємо Вас на нашій сторінці.

                     

                    Моє Вишневе
Місто прекрасне, чудове та миле,
А головне дуже рідне мені!
Місто любові, добра та миру,
Мабуть, найкраще воно на Землі!
                        Світле Вишневе під Божими крилами
                        Людям усім зігріває серця,
                       Щоб описати чудове місто –
                       Словам чарівним немає кінця.

                                                                        Кузьменко Катя, 6-а

Фотоальбом

середа, 29 квітня 2009 р.

Завершується VIIІ етап

Закінчується VIIІ етап(1 квітня - 30 квітня). В ньому повинен був пройти аналіз виконаної творчої роботи. Нажаль, цей етап ми не змогли ще виконати. Тому роботу продовжимо.

вівторок, 28 квітня 2009 р.

Вони захищали Батьківщину


Гавриш Федір Іванович
Народився 2 лютого 1919 року в Чернігівській області Ніженського уїзду с. Люсіновка в сім"ї селянина. З малих років вчився в школі та допомогав батькам по сільскому господарстві, потім переїхав на хутір Вікторівка, де і закінчив початкову школу, а в семерічну школу ходив у селі Сальне. Під час навчання у школі працював у колгоспі, до 1993 р. Через голодомор поїхав до Росії в місто Салі-Ілецьк, де приймав участь в будуванні залізниці, котра з'єднувала м. Уральськ та м. Салі-Ілецьк. В м. Балакові, Саратовської обл. закінчив ФЗУ на судо-електрика, після чого, працював 2 роки електриком на пароході в м.Саратів.
1939 р. був призван в РККА. Служив на Урослі в м. Челябінськ, 3 місяці провчився в полковой школі і 5 січня 1940 р. відправили на Фінську війну, де і воював до 12 березня 1940 р. Після Фінської війни перевезли у Білорусію м. Ліда. Згідно приказу Сталіна зайшли у Литву 15 червня, перейшли границю, де й зупинились в м. Росіяни. В 1941 році у травні стали на границі в м. Таурай, де і 22 червня встріли війну. Пройшов війну, має нагороди. Після закінчення війни 8 травня 1945 р. Гавриш Федір Іванович пробув у Німеччині до 1946 року. У вересні поступив у Ніжинський технікум механізації та електофінації. Після закінчення технікума у 1949 р. отримав направлення на роботу в сіленерго Київської області. У 1955 р. почав працювати на залізниці, де і пропрацював 35 років електромаханіком та отримав звання Почесного залізничника України. У 1986 р. вийшов на пенсію.
(Учні НВО вдячні Плесюку Олексію за сприяння)

неділя, 26 квітня 2009 р.

Моє місто


Люблю я місто, в якому проживаю,
Його прекрасні вулиці й сади.
Людей його я поважаю
І хочу залишатись тут завжди.
Вишневий цвіт, прекрасні тополі і клени -
Ними захоплюються всі.
Дорослі, підлітки і діти
Живуть у мирі, злагоді й теплі.

Учениця 11-а класу Долгова Даша

Моє місто.
Я живу в м. Вишневе. Воно хоч і маленьке, але тут можна знайти багато цікавого. На цій території проходили бої Другої Світової Війни. Кількість населення становить біля 50000тис. В такому маленькому містечку аж чотири загальноосвітні школи. Напевно, це свідчить про те, що в ньому мешкає дуже багато підлітків. Зранку місто оживає: всі метушаться, поспішають на роботу, школярі та студенти поспішають на заняття.

Навесні все розквітає, і місто Вишневе перетворюється на «вишневий сад». Насправді, в нашому місті багато дерев, але, нажаль, місцева адміністрація не виділяє місця і коштів для створення парку відпочинку. В центрі міста дуже помітна Алея Слави…Там на вихідних збирається велика кількість молоді. Біля школи №2 стоїть мало помітний пам`ятник О. Вишні.

В нашому місті дуже шанують День Перемоги. Біля пам`ятника, який розташований біля школи №1, організовують справжнє свято: пригощають кашою, грає музика, приїжджають воєнні танки і збирається багато народу. В центрі міста також влаштовують справжнє святкування.
Можна дуже довго розповідати про визначні місця Вишневого, але існують ще й проблеми, які дуже хвилюють мешканців міста. Наприклад, те, що в місті нема парку відпочинку, розважальних комплексів, молодіжних кафе, в яких не курять і не продають алкоголь. В місті дуже багато сміття, не повсюди є сміттєві баки біля місць відпочинку, дуже багато бездомних тварин…так можна продовжувати і продовжувати!
Давайте дотримуватися лозунгів: «Чисте серце – чисте місто!», «Місто Вишневе – місто духовності і добра!»

Учениця 11-А класу Приміра Іра

середа, 8 квітня 2009 р.

З Великодніми святами


Хай чудесне свято принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини!

пʼятниця, 3 квітня 2009 р.

Наша молодь


Ірина Колесник
2003 рік... Учениця 11-го класу НВО "Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - дитячий садок" Ірина Колесник в свої 16 років виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи з самбо, що проходив у болгарському курортному місті Албена. А рік тому Іринка стала чемпіонкою Світу із самбо серед спортсменів до 18-ти років на змаганнях, що проходили в м. Оранжеловець (Сербія). Були ще інші перемоги...
Юна чемпіонка - жителька нашого міста. Її талант розгледів тренер Віктор Мужчина, який більше 20 років тому започаткував у Вишневому секцію спортивної боротьби і підготував багато талановитих спортсменів.
************************************************************************************


Моргун Вікторія – вихованка з дзюдо ДЮСШ (Дитячо-юнацької спортивної школи). Ця прекрасна, щира дівчина навчається у 10 класі ЗОШ №3 нашого міста.
Вікторія почала займатись дзюдо ще з 2005 року. Дуже великих нагород вона ще немає, натомість у неї є сила і бажання займатися спортом. На її думку, не обов’язково мати великі нагороди, але обов’язково мати бажання займатися спортом, оскільки спорт додає здоров’я та сили, а ще – впевненості, натхнення та мужності. Окрім цього в спорті можна знайти багато вірних друзів, вважає Віка.
Моргун Віка є неодноразовою чемпіонкою Київської області з дзюдо, Всеукраїнських турнірів, вона приймала участь у чемпіонаті України серед молоді з дзюдо.
Дзюдо – це такий вид спорту, в який ідуть не всі, а лише ті, хто хочуть пізнати себе зсередини, поринути у світ боротьби та набратися рішучості.
Бажаємо Вікторії успіхів в спорті та навчанні.
Олексійчук Л.Е.
**************************************************************************************