«Вишневе – місто духовності і добра».

Вітаємо Вас на нашій сторінці.

                     

                    Моє Вишневе
Місто прекрасне, чудове та миле,
А головне дуже рідне мені!
Місто любові, добра та миру,
Мабуть, найкраще воно на Землі!
                        Світле Вишневе під Божими крилами
                        Людям усім зігріває серця,
                       Щоб описати чудове місто –
                       Словам чарівним немає кінця.

                                                                        Кузьменко Катя, 6-а

Фотоальбом

середа, 25 лютого 2009 р.

Міста Росії

Сатка
Город расположен на западном склоне Южного Урала, на р. Большая Сатка, в 236 км к западу от Челябинска. Ж.д. станция. (50000 нас.)
В Саткинском районе - национальный парк Зюраткуль (одна из самых экологически чистых зон Челябинской области) с озером Зюраткуль (в 25 км к юго-востоку от Сатки, единственное горное озеро на западном склоне Южного Урала, на высоте 724 м).
Основан в 1756 г. как посёлок в связи со строительством промышленником А.С. Демидовым чугуноплавильного Троицко-Саткинского завода. Завод располагался у слияния рек Большая и Малая Сатка; гидроним из башкирского сат, сата "развилина, перекрёсток; междуречье", что соответствует положению города при слиянии двух рек.
В 1896-1900 гг. построена железнодорожная ветка Бердяш - Бакал, соединившая Саткинский завод с Самаро-Златоустовской железной дорогой.
В конце 19 в. близ завода было открыто месторождение магнезита, в 1901 г. построен завод "Магнезит" (ныне - АО "Магнезит").
В 1910 г. на порогах р. Сатка, в 47 км к северо-востоку от Саткинского завода, был построен один из первых в России электрометаллургический завод "Пороги" (ныне АО "Метзавод").
Город с 20.04.1937 г.

Сатка - центр добычи и переработки магнезита.
АО "Магнезит" - производство огнеупоров. АО "Метзавод" - производство чугуна. Заводы: железобетонных изделий, по ремонту телерадиоаппаратуры, молочный. Лесхоз, леспромхоз.
В Саткинском районе - молочное скотоводство. Выращивают картофель, овощи.
Месторождения железной руды, кварцита, бокситов, титано-магнетитов, известняка, редкоземельных металлов и молибдена, поделочного камня офиокальцита.

Культура, наука, образование
Филиал Магнитогорского горно-металлургического института.

Краеведческий музей.
Архитектура, достопримечательности
Сохранился дом управляющего заводом (1848) и др.

В долине р. Ай - 35 пещер, в т.ч. Кургазакская ледяная, Шумиха (длина 1200 м).

неділя, 8 лютого 2009 р.

МОЄ МІСТО


Я живу в місті Вишневому. В ньому живуть мої друзі, знайомі, родичі, батьки моїх батьків. Місто Вишневе мені дуже подобається, але в ньому є деякі недоліки. Наприклад, не відведені місця для вигулювання тварин, тому люди вигулюють їх біля своїх будинків і забруднюють територію, де бавляться діти. Ще мені не подобається те, що в Вишневому нема паркової зони, щоб люди там відпочивали. Мені не подобається, що є деякі місця, де звалено сміття (біля ринку південної частини міста).
У Вишневому мені подобаються новобудови з гарними подвір’ями, з дитячими майданчиками, побудовані нові церкви. Я хочу, щоб моє місто процвітало.


Учень 11 класу
Вовк Сергій

неділя, 1 лютого 2009 р.

Роздуми про місто



Вишневе - місто духовності та добра
Я – учень 11 класу НВО «Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – дитячий садок». Моє місто знаходиться не далеко від столиці України – міста Києва. В ньому живе понад 50 тисяч людей. Молодь нашого міста поважає спорт та прагне досягати вершини на світовому рівні. В нашому містечку живе відомий на весь світ спортсмен з багатирських ігор Кирило Чупринін, а також переможець Європи по самбо серед молоді до 20 років Ірина Колесник. Але для більших досягнень в інших видах спорту, наприклад футболу, в місті не створено комфортні умови. Міська влада, яка тривалий час обіцяє Вишнівчанам красивий футбольний стадіон, виконує це тільки на словах. Вболівальники переживають за своїх футболістів, які падають на полі із-за того, що те поле більше схоже на город. Але ми всі сподіваємося на краще та чекаємо, коли почнеться будування футбольного поля.
Але не все так погано як ми думаємо. Наш міський голова зробив не мало для нашого міста: збудував дороги Європейських стандартів, ліхтарі сучасні та лавочки, яких так бракувало у нашому місті. Міста, з якими ми межуємо просто мріють про наші дороги та урни для сміття, які майже всюди. Мене дуже засмучує поведінка деяких громадян нашого міста, які кидають папірці на землю в метрі від урни.
Я хочу побажати нашому місту процвітання та взаєморозуміння між адміністрацією та населенням містечка. Зробити сумісними силами всіх вишнівчан наше місто найчистішим в Україні та пишатися нашим містом.


Гапон Олексій